KIP projektet





 

Donorhitliste for 2020

navnAntal materialerAntal personer
Jens Karl Rasmussen14253901
Else Mikkelsen47241742
Randi Sørensen14168663
Verner Møller Jensen 26167124
Niels Aage Christian Nørgaard16114075
Ena Eiberg25108126
Finn Løgager1190627
Hans Nielsen1888698
Henning Bech Johansen585119
Ole Søndergaard3637110
Lise Marie Sørensen11597911
Finn Bo Jørgensen (DFS)33530912
Henrik Andresen8508313
Agnes Sitkeine Szira7485314
Karl Pedersen6475515
Karen Lis Andersen2436816
Erling Fagerberg9430217
Eric Lolk Christensen4405018
Ane Margrethe Willi Østerberg5389619
Flemming Victor Andersen (DFS)4308520
Bente Kristine Nørgaard5280921
Poul F. Andersen5269122
Inger Buchard1260223
Elisabeth Marklund Mogensen4231124
Jens Henrik Pedersen1221025
Lisbeth Kjeldsen2193526
Bente Skov3189127
Kenneth Vejgaard Jørgensen1180128
Helge Johannes Nielsen1170429
Lene Thomsen (DFS)1159730
Anders Pedersen2140331
Henry Ammitzbøll1137232
Elisabeth Nicolajsen2129233
Arne Møhler2126034
Lise Vinberg Smidth (DFS)7120735
Hannah Aabech1112036
Winnie Rechenback Nielsen2110537
Bente Reimer Larsen9103638
Jørgen Harring Kristensen192539
Gert Vestergaard Jensen191640
Grethe Ellinor Beuschau191241
Bente Jessen389342
Asbjørn Dueholm (DFS)189243
Bente Pedersen (DFS)1481344
Elisabeth Sofie Dahl277945
Hans Evald Sigvardsen674646
Steen Mygind271747
Elisabeth Elsborg167048
Bodil Aavad Jacobsen165349
Janne Søndergaard (DFS)265250
Erik Hougaard Madsen160651
Tine Merle Madsen140952
Frank Andersen238853
Lene Posselt132954
Susanne Vestergaard225955
Inga Pedersen125256
Katrine Bøche Jensen (DFS)123457
Jytte Larsen116758
Lene Søby115759
Methea Christine Hedegaard112060
Mia Mørch (DFS)11561

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 18/5-2020 af lolu@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger