KIP projektet





 

Donorhitliste for 2020

navnAntal materialerAntal personer
Else Mikkelsen54335981
Jens Karl Rasmussen15255492
Verner Møller Jensen 32237723
Randi Sørensen18224374
Ena Eiberg35183295
Finn Løgager19149286
Niels Aage Christian Nørgaard25139177
Hans Nielsen21118258
Henning Bech Johansen8103859
Lise Marie Sørensen16927410
Jette Ejlskov Toftegaard Pedersen25891111
Nelle Søndermand3714612
Henrik Andresen11710513
Karl Pedersen10696114
Henry Ammitzbøll5639515
Ole Søndergaard3637116
Agnes Sitkeine Szira11625217
Grethe Bremer (DFS)7613818
Mogens Bruus Michaelsen4561219
Karen Lis Andersen3550420
Erling Fagerberg11548821
Finn Bo Jørgensen (DFS)33530922
Ane Margrethe Willi Østerberg9517823
Bente Kristine Nørgaard9459024
Elisabeth Marklund Mogensen5456625
Flemming Victor Andersen (DFS)5425926
Louise Marie Rygaard6418827
Eric Lolk Christensen4405028
Karin Andersen (DFS)1374129
Poul F. Andersen6350730
Susanne Andersen1298731
Inge Kristensen3279232
Inger Buchard1260233
Arne Møhler3254534
Otto Olsson1234835
Hannah Aabech3223436
Jens Henrik Pedersen1221037
Grethe Ellinor Beuschau4208138
Lisbeth Kjeldsen2193539
Bente Skov3189140
Flemming Kristiansen2187641
Susanne Vestergaard6181442
Kenneth Vejgaard Jørgensen1180143
Pernille Lysholdt Holm1176944
Helge Johannes Nielsen1170445
Bente Pedersen (DFS)18166746
Lene Thomsen (DFS)1159747
Winnie Rechenback Nielsen5158848
Hanne Pedersen2156349
Elisabeth Sofie Dahl3155450
Anders Pedersen2140351
Elisabeth Nicolajsen2129252
Jørgen Rudolf Asmussen (DFS)1122353
Lise Vinberg Smidth (DFS)7120754
Benny Skou Mortensen3106555
Bente Reimer Larsen9103656
Bente Jessen497957
Jørgen Harring Kristensen192558
Gert Vestergaard Jensen191659
Asbjørn Dueholm (DFS)189260
Hans-Henrik Husen276261
Hans Evald Sigvardsen674662
Steen Mygind271763
Clara Dalsgaard Hansen170764
Flemming W. Jensen (DFS)169665
Inger Nielsen (DFS)169466
Lisbeth Bitsch Jensen (DFS)469067
Elisabeth Elsborg167068
Bodil Aavad Jacobsen165369
Janne Søndergaard (DFS)265270
Lene Søby563271
Erik Hougaard Madsen160672
Methea Christine Hedegaard242773
Tine Merle Madsen140974
Frank Andersen238875
Lene Posselt132976
Santina Hergott (DFS)132477
Inga Pedersen125278
Katrine Bøche Jensen (DFS)123479
Kristian Lauritsen119580
Jytte Larsen116781
Mia Mørch (DFS)11582

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 28/7-2020 af lolu@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger