KIP projektet





 

Donorhitliste for 2021

navnAntal materialerAntal personer
Else Mikkelsen57409901
Verner Møller Jensen44273932
Ena Eiberg50261413
Bodil Thomasberg28187894
Niels Aage Christian Nørgaard21169715
Peter Kristiansen1148136
Eric Lolk Christensen7143107
Jens Karl Rasmussen16122148
Karen Lis Andersen3100749
Henrik Bahne9999510
Ida Hansen (DFS)27879211
Poul F. Andersen13872412
Hans Nielsen22857513
Jørn Nordahn Frederiksen (DFS)10734914
Elisabeth Marklund Mogensen7694415
Susanne Andersen3663116
Bente Kristine Nørgaard13632217
Henrik Andresen8550518
Peter Krogsgaard Hansen7546319
Henning Bech Johansen4521420
Henry Ammitzbøll4501921
Ane Margrethe Willi Østerberg8499922
Karl Pedersen22473623
Karin Andersen (DFS)25449124
Jens Rasmussen17446125
Karin Joan Olesen (DFS)10431126
Brian Petersen16401027
Erling Fagerberg7396528
Randi Sørensen1386729
Flemming Kristiansen4375430
Arne Møhler4355331
Børge Noer18340132
Hannah Aabech5329033
Else Marie Rasmussen (DFS)12275634
Aase Lindahl4273535
Grethe Ellinor Beuschau3272236
Inge Kristensen17263637
Elisabeth Sofie Dahl2249338
Marie Lilleris Nielsen10226239
Bente Reimer Larsen4224140
Agnes Sitkeine Szira5205941
John Buch Larsen2204242
Berit Guldmann Hornstrup1194543
Flemming Victor Andersen (DFS)3191944
Ove Andrup Nielsen4184245
Bodil Aavad Jacobsen3167546
Vagn Beck Christensen2158647
Per Thorvald Nielsen2154148
Heidi Hyltoft Wiborg (DFS)1143749
Ragna Kolind11131250
Inger Margrethe Bjerregaard1117251
Anders Pedersen1114452
Bente Jessen3105853
Winnie Rechenback Nielsen2104154
Hans-Henrik Husen494455
Charlotte Pedersen (DFS)490056
Flemming W. Jensen (DFS)288557
Tine Merle Madsen187058
Michael Kristensen480859
Else Jensen (DFS)380660
Methea Christine Hedegaard373461
Janne Thomsen (DFS)271762
Jette Ejlskov Toftegaard Pedersen371263
Benny Skou Mortensen169364
Bente Skov467865
Lise Marie Sørensen262566
Jørgen Harring Kristensen257367
Leif Napier Hansen152368
Anne-Mette Hvidbjerg (DFS)249669
Bent Rehsø Madsen244670
Margit Madsen143971
Inger Hovkjær Nielsen (DFS)219172
Hans Evald Sigvardsen111973
Linda Lauridsen (DFS)110974
Gitte Liv Pedersen (DSF)14775
Billy Sørensen1776
Bente Pedersen (DFS)1377

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 30/6-2021 af markus_schunck@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger