KIP projektet





 

Donorhitliste for 2022

navnAntal materialerAntal personer
Else Mikkelsen32385711
Ena Eiberg32326992
Eric Lolk Christensen13135863
Niels Aage Christian Nørgaard17134614
Jens Karl Rasmussen16101875
Jette Ejlskov Toftegaard Pedersen2893136
Karen Lis Andersen381427
Verner Møller Jensen1179318
Peter Krogsgaard Hansen762869
Agnes Sitkeine Szira10608010
Hans Nielsen6600311
Erling Fagerberg9562512
Elisabeth Marklund Mogensen6539813
Lene Kjær17535214
Bente Kristine Nørgaard5513515
Poul F. Andersen8492216
Henrik Bahne4467517
Hans-Henrik Husen5423918
Per Thorvald Nielsen3310419
Henrik Andresen2309120
Karin Joan Olesen (DFS)7291721
Henning Bech Johansen4280222
Aase Lindahl4276323
Arne Møhler2235224
Karl Pedersen11211525
Mogens Larsen5187526
Winnie Rechenback Nielsen2182227
Susanne Andersen1172628
Bodil Thomasberg1168729
Ane Margrethe Willi Østerberg2168130
Børge Noer4163731
Inge Kristensen6149932
Bodil Aavad Jacobsen1131033
Hannah Aabech3130334
Lisbeth Kjeldsen1118735
Niels Dahl (DFS)1113236
Ove Andrup Nielsen196437
Greve Lokalarkiv186238
Grethe Ellinor Beuschau181339
Bente Jessen376040
Margit Madsen175941
Inga Pedersen269042
Karen Grethe Hansen166243
Jacob Larsen164344
Ole Drengsgaard153845
Uffe Karner152746
Bente Reimer Larsen150747
Aase Fihl545648
Flemming Kristiansen145149
Kirsten Christiansen134250
Bente Ingemann Bryant130251
Bent Rehsø Madsen129152
Mette Ida Marie Pihler121353
Elisabeth Sofie Dahl116254
Bente Skov19355

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 25/5-2022 af masc@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger