KIP projektet





 

Donorhitliste for 2020

navnAntal materialerAntal personer
Else Mikkelsen67408881
Jens Karl Rasmussen19307532
Verner Møller Jensen 37298773
Ena Eiberg46240274
Randi Sørensen18224375
Niels Aage Christian Nørgaard26152226
Finn Løgager19149287
Hans Nielsen22125968
Karin Andersen (DFS)25110569
Eric Lolk Christensen51050210
Henning Bech Johansen81038511
Henrik Andresen15992112
Lise Marie Sørensen17964013
Jette Ejlskov Toftegaard Pedersen26907114
Karl Pedersen17748615
Nelle Søndermand3714616
Agnes Sitkeine Szira12686117
Grethe Bremer (DFS)8654118
Henry Ammitzbøll5639519
Ole Søndergaard3637120
Karen Lis Andersen4612121
Poul F. Andersen10579722
Ane Margrethe Willi Østerberg10569023
Erling Fagerberg12567724
Elisabeth Marklund Mogensen6562425
Mogens Bruus Michaelsen4561226
Finn Bo Jørgensen (DFS)33530927
Flemming Victor Andersen (DFS)6501228
Bente Kristine Nørgaard9459029
Louise Marie Rygaard6418830
Hanne Pedersen6343131
Inge Kristensen4327532
Grethe Ellinor Beuschau6319933
Flemming Kristiansen3313334
Susanne Andersen1298735
Inger Buchard1260236
Arne Møhler3254537
Otto Olsson1234838
Hannah Aabech3223439
Jens Henrik Pedersen1221040
Lene Søby12215941
Lisbeth Kjeldsen2193542
Bente Skov3189143
Winnie Rechenback Nielsen6184144
Susanne Vestergaard6181445
Kenneth Vejgaard Jørgensen1180146
Pernille Lysholdt Holm1176947
Helge Johannes Nielsen1170448
Bente Pedersen (DFS)18166749
Lene Thomsen (DFS)2163350
Jørgen Harring Kristensen2159751
Elisabeth Sofie Dahl3155452
Anders Pedersen2140353
Elisabeth Nicolajsen2129254
Jørgen Rudolf Asmussen (DFS)1122355
Lise Vinberg Smidth (DFS)7120756
Benny Skou Mortensen3106557
Bente Reimer Larsen9103658
Bente Jessen497959
Gert Vestergaard Jensen191660
Asbjørn Dueholm (DFS)189261
Hans-Henrik Husen276262
Hans Evald Sigvardsen674663
Steen Mygind271764
Clara Dalsgaard Hansen170765
Flemming W. Jensen (DFS)169666
Inger Nielsen (DFS)169467
Lisbeth Bitsch Jensen (DFS)469068
Elisabeth Elsborg167069
Lene Posselt265670
Bodil Aavad Jacobsen165371
Janne Søndergaard (DFS)265272
Erik Hougaard Madsen160673
Methea Christine Hedegaard242774
Tine Merle Madsen140975
Frank Andersen238876
Santina Hergott (DFS)132477
Inga Pedersen125278
Katrine Bøche Jensen (DFS)123479
Mette Ida Marie Pihler120380
Kristian Lauritsen119581
Jytte Larsen116782
Dagmar Thorisdottir (DFS)14283
Mia Mørch (DFS)11584

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 17/9-2020 af bre@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger