KIP projektet





 

Donorhitliste for 2021

navnAntal materialerAntal personer
Else Mikkelsen107660821
Verner Møller Jensen75395142
Ena Eiberg57309043
Bodil Thomasberg35240754
Eric Lolk Christensen13200245
Ida Hansen (DFS)49195236
Niels Aage Christian Nørgaard28194467
Jens Karl Rasmussen22164598
Peter Kristiansen1148139
Karen Lis Andersen41277910
Henrik Bahne111239611
Jørn Nordahn Frederiksen (DFS)161137512
Poul F. Andersen151098413
Hans Nielsen271009114
Peter Krogsgaard Hansen15978915
Inge Kristensen36934116
Henrik Andresen11844017
Annett Rylander-Hansen (DFS)12795318
Henning Bech Johansen5768819
Elisabeth Marklund Mogensen7694420
Karl Pedersen32692321
Karin Joan Olesen (DFS)15664022
Susanne Andersen3663123
Aase Lindahl9651324
Else Marie Rasmussen (DFS)23642825
Bente Kristine Nørgaard13632226
Børge Noer22631527
Ane Margrethe Willi Østerberg9559128
Brian Petersen20534829
Erling Fagerberg10521130
Kristian Lauritsen4520731
Henry Ammitzbøll4501932
Jens Rasmussen18485333
Arne Møhler5471134
Flemming Kristiansen5451235
Karin Andersen (DFS)25449136
Grethe Ellinor Beuschau5409137
Randi Sørensen1386738
Elisabeth Sofie Dahl3336639
Hannah Aabech5329040
Per Thorvald Nielsen4291841
Marie Lilleris Nielsen13268542
Agnes Sitkeine Szira6249743
Bente Reimer Larsen4224144
John Buch Larsen2204245
Berit Guldmann Hornstrup1194546
Flemming Victor Andersen (DFS)3191947
Ove Andrup Nielsen4184248
Winnie Rechenback Nielsen3177049
Bodil Aavad Jacobsen3167550
Bente Skov5167451
Vagn Beck Christensen2158652
Heidi Hyltoft Wiborg (DFS)1143753
Inger Nielsen (DFS)1137154
Ragna Kolind11131255
Mogens Larsen3127156
Else Jensen (DFS)6127057
Bent Rehsø Madsen4125958
Inger Margrethe Bjerregaard1117259
Anders Pedersen1114460
Bente Jessen3105861
Hans-Henrik Husen494462
Charlotte Pedersen (DFS)490063
Flemming W. Jensen (DFS)288564
Tine Merle Madsen187065
Michael Kristensen480866
Methea Christine Hedegaard373467
Janne Thomsen (DFS)271768
Jette Ejlskov Toftegaard Pedersen371269
Mona Wollesen (DFS)170370
Benny Skou Mortensen169371
Ny Sortenstiern Steensen (DFS)962972
Lise Marie Sørensen262573
Jørgen Harring Kristensen257374
Uffe Karner253575
Leif Napier Hansen152376
Anne-Mette Hvidbjerg (DFS)249677
Margit Madsen143978
Ole Drengsgaard137879
Inger Hovkjær Nielsen (DFS)219180
Maja Hjorth Jensen117581
Hans Evald Sigvardsen111982
Linda Lauridsen (DFS)110983
Gert Vestergaard Jensen110384
Nelle Søndermand19185
Sebastian Nørgaard (DFS)16486
Gitte Liv Pedersen (DSF)14787
John Gregers Hvidkjær44488
Gitte Cordtz (DFS)14089
Billy Sørensen1790
Bente Pedersen (DFS)1391

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 14/10-2021 af masc@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger