KIP projektet





 

Donorhitliste for 2021

navnAntal materialerAntal personer
Else Mikkelsen33236921
Ena Eiberg36224222
Verner Møller Jensen 24161993
Bodil Thomasberg17119584
Karen Lis Andersen3100745
Niels Aage Christian Nørgaard994006
Eric Lolk Christensen588687
Jens Karl Rasmussen1068868
Susanne Andersen366319
Henrik Bahne6645110
Poul F. Andersen9626911
Henning Bech Johansen4521412
Henrik Andresen7511213
Hans Nielsen17456414
Karin Andersen (DFS)25449115
Karin Joan Olesen (DFS)10431116
Peter Krogsgaard Hansen5423817
Randi Sørensen1386718
Ane Margrethe Willi Østerberg5355919
Flemming Kristiansen3321020
Karl Pedersen14319621
Elisabeth Marklund Mogensen2276322
Arne Møhler3265923
Bente Kristine Nørgaard8257224
Jens Rasmussen12254525
Hannah Aabech4238526
Bente Reimer Larsen4224127
John Buch Larsen2204228
Erling Fagerberg4201929
Grethe Ellinor Beuschau2185730
Bodil Aavad Jacobsen3167531
Elisabeth Sofie Dahl1166932
Flemming Victor Andersen (DFS)2161633
Vagn Beck Christensen2158634
Per Thorvald Nielsen2154135
Inge Kristensen8153236
Brian Petersen4131537
Jørn Nordahn Frederiksen (DFS)2118538
Inger Margrethe Bjerregaard1117239
Anders Pedersen1114440
Marie Lilleris Nielsen7106941
Bente Jessen3105842
Aase Lindahl3104543
Winnie Rechenback Nielsen2104144
Else Marie Rasmussen (DFS)2102645
Ove Andrup Nielsen298446
Agnes Sitkeine Szira291247
Charlotte Pedersen (DFS)490048
Tine Merle Madsen187049
Hans-Henrik Husen276650
Methea Christine Hedegaard373451
Benny Skou Mortensen169352
Bente Skov467853
Jørgen Harring Kristensen154254
Leif Napier Hansen152355
Anne-Mette Hvidbjerg (DFS)249656
Bent Rehsø Madsen244657
Margit Madsen143958
Ragna Kolind340859
Janne Thomsen (DFS)139660
Hans Evald Sigvardsen111961

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 21/4-2021 af jgh@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger