KIP projektet





 

Donorhitliste for 2017

navnAntal materialerAntal personer
Ena Eiberg14207351
Lars Jørgen Helbo22189532
Else Mikkelsen5117043
Eric Lolk Christensen793014
Finn Løgager891225
Hans Nielsen189586
Verner Møller Jensen 569587
Erik Rasmussen258548
Agnes Sitkeine Szira357379
Santina Hergott (DFS)32550110
Grith Nørholk (DFS)3549611
Jens Karl Rasmussen8491712
Anette Skoś Gulbæk9453513
Søren Baumgarten7428314
Mogens Lorentzen Jensen6415515
Randi Sørensen2413216
Karen Lis Andersen9406017
Kristian Lauritsen (DFS)14391018
Benny Skou Mortensen4365819
Ane Margrethe Willi Østerberg3327420
Laila Baumann Rolsted Jensen (DIS)41311521
Niels Aage Christian Nørgaard7310522
Ulla Bager Møller2303423
Karen Grethe Hansen2298424
Dorthe Skelbæk Jeppesen1283025
Erling Fagerberg4265026
Henrik Nielsen2255427
Poul F. Andersen1236928
Ann Stahnke3233729
Hanne Pedersen3217830
Karl Pedersen5212531
Inge Astrup (DFS)5204932
Erik Laursen (DIS)1199833
Linda Hansen (DFS)9199134
Hannah Aabech1189635
Gitte Samsøe-Jensen2186736
Elisabeth Marklund Mogensen1178937
Inge-Lise Trampedach1171438
Flemming Victor Andersen (DFS)1130439
Kristen Stagstrup1113940
Ole Mou Andersen (DFS)1113641
Mogens Bruus Michaelsen1111742
Henrik Bahne1110343
Erik Møller Svendsen1109644
Karsten Jensen1107145
Jens Rasmussen294046
Lene Søby (DFS)1389547
Birthe Jensen188648
Birthe Mylius Grønvold Kroman (DFS)288549
Susanne Andersen386350
Torben Bredahl Nielsen (DIS)180951
Søren Jensen178352
Stine Nørgaard Andersen278253
Jørgen Harring Kristensen178054
Lone Birte Larsen (DIS)177455
Poul Broe174956
AGGSH (Jasmine Siemsen)261257
Henrik Friberg Sørensen158958
Margit Madsen158859
Jytte Larsen154760
Charlotte Celinder Friis -Dastrup151461
AGGSH (Andrea Herrmann)144062
Camilla Thomsen138563
Sofie Dahm Lous137164
Lene Thomsen (DFS)131165
Bent Rønnenfelt130666
Jette Sørensen (DIS)129267
Kirsten Christiansen116668
Ute Boock (AGGSH)114869
Karenmargrete Dencker18370
Vivi Severin Mortensen17771
John Gregers Hvidkjær14772
Inge Laustsen24373

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 17/3-2017 af nc@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger