KIP projektet





 

Donorhitliste for 2019

navnAntal materialerAntal personer
Else Mikkelsen55237701
Ena Eiberg20170822
Stine Sønderby Larsen1135433
Verner Møller Jensen 23130374
Bente Kristine Nørgaard1126325
Jens Karl Rasmussen10107916
Randi Sørensen891667
Vivi Severin Mortensen185548
Flemming Victor Andersen (DFS)3585189
AGGSH (Ute Boock)2568210
Henry Ammitzbøll4353811
Henning Bech Johansen1329412
Elisabeth Marklund Mogensen8322113
Ane Margrethe Willi Østerberg2318714
Eric Lolk Christensen4290215
Agnes Sitkeine Szira7283216
Karl Pedersen14266917
Bente Reimer Larsen5236418
Erik Møller Svendsen2235919
Hannah Aabech3229820
Nelle Søndermand3208721
Flemming Kristiansen3204722
Niels Aage Christian Nørgaard3202023
Susanne Andersen6193824
Henrik Andresen2192325
Erling Fagerberg4185226
Birthe Jensen1177927
Lise Vinberg Smidth (DFS)6169928
Hans Evald Sigvardsen11157329
Bodil Aavad Jacobsen2152430
Troels Jørgensen1147231
Søren Baumgarten14137132
Inge Astrup (DFS)1118033
Peter Michael Boesen2112934
Helga Fabricius Thomsen192935
John Gregers Hvidkjær1679236
Jan Hedegaard Skov177337
Mikael Jensen174738
Lene Thomsen (DFS)171039
Bente Jessen169640
Bent Rønnenfelt264241
Billy Sørensen156442
Inge Kristensen (DIS)256043
Karen Grethe Hansen150844
Karen Christiane Hansen140745
Kathrine Marie Schnell336946
Methea Christine Hedegaard136047
Inga Pedersen131348
Jytte Larsen131249
Lene Søby (DFS)128050
Hanne Elsebeth Gøtzsche123151
Kirsten Christiansen122452
Bente Pedersen (DFS)311153
Finn Bo Jørgensen (DFS)110754
Louise Ludvigsen18555
Janne Søndergaard (DFS)16256
Dagmar Thorisdottir (DFS)11157

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 10/4-2019 af lolu@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger