KIP projektet





 

Donorhitliste for 2018

navnAntal materialerAntal personer
Lars Jørgen Helbo28384251
Verner Møller Jensen 11145512
Else Mikkelsen12127433
Jens Karl Rasmussen11121304
Niels Aage Christian Nørgaard15111685
Ena Eiberg8111236
Hans Nielsen8101587
Bente Skov1081598
Randi Sørensen778949
Mogens Lorentzen Jensen5744210
Henrik Bahne30734411
Kaj Ahlburg5649612
Karen Lis Andersen11476713
Erling Fagerberg12435614
Flemming Victor Andersen (DFS)2425715
Nelle Søndermand2421016
Henry Ammitzbøll4420017
Hanne Pedersen2330918
Erik Møller Svendsen4320819
Susanne Andersen5307020
Ane Margrethe Willi Østerberg3306421
Kenneth Vejgaard Jørgensen1291922
Eric Lolk Christensen2286823
Hans Evald Sigvardsen7234624
Elisabeth Elsborg3228025
Kirsten Marianne Nielsen1227226
Jonna Thybo Sørensen4221727
Agnes Sitkeine Szira5214028
Vagn Beck Christensen3214029
Mogens Bruus Michaelsen2202430
Jørgen Bue Lond3198731
Ib Normann Borum1194232
Leon Sønderskov (DFS)1190833
Nanna Floor Clausen1190534
Hannah Aabech2186935
Søren Baumgarten15178336
John Gregers Hvidkjær7175537
Flemming Kristiansen2163938
Jørgen Larsen1162539
Karen Grethe Hansen3154640
Arne Hahn7152341
Anne-Mette Hvidbjerg (DFS)4151642
Keld Jensen1141043
Margit Madsen2127344
Winnie Rechenback Nielsen2123545
Tine Merle Madsen1118546
Kirsten Jørgensen1115547
Camille og Niels L. Nielsen1107148
Marianne Morsing (DIS)1103849
Bente Jessen1100250
Lise Marie Sørensen193751
Flemming Olsen (DIS)189452
Ann Stahnke183153
Bent Rønnenfelt381154
Kristen Stagstrup179755
Jørgen Harring Kristensen179456
Ida Frederiksen378357
Laila Baumann Rolsted Jensen (DIS)172358
Frank Andersen168359
Jette Sørensen (DIS)164960
Torben Christiansen158761
Mogens Skov Kristensen157762
Methea Christine Hedegaard152863
Karl Pedersen346164
Jørgen Johannes Lauridsen136065
Ida Hansen (DFS)435866
Kirsten Christiansen234567
Lene Posselt129468
Inga Pedersen122869
Lene Thomsen (DFS)11670

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 18/4-2018 af br@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger