KIP projektet





 

Donorhitliste for 2019

navnAntal materialerAntal personer
DDD Indtastere1524471
Else Mikkelsen105493892
Ena Eiberg28359143
Verner Møller Jensen 41306544
Hans Nielsen10273875
Randi Sørensen19237166
Bente Kristine Nørgaard10226947
Finn Løgager7226698
Flemming Victor Andersen (DFS)42164999
Jens Karl Rasmussen161511910
Niels Aage Christian Nørgaard201511811
Henry Ammitzbøll121491512
Stine Sønderby Larsen11354313
Agnes Sitkeine Szira23987314
Karen Lis Andersen2975615
Vivi Severin Mortensen1855416
AGGSH (Ute Boock)4848117
Eric Lolk Christensen10622918
Ane Margrethe Willi Østerberg4552419
Henrik Andresen6547120
Elisabeth Marklund Mogensen10503021
Flemming Kristiansen6408822
Henning Bech Johansen2393223
Hannah Aabech5382224
Karl Pedersen18351025
Erling Fagerberg7348526
Hans Evald Sigvardsen19299427
Bente Reimer Larsen6285328
Erik Møller Svendsen2235929
Hans-Henrik Husen8220630
Nelle Søndermand3208731
Susanne Andersen6193832
Søren Baumgarten17190333
Marie Brinch (DFS)1181034
Birthe Jensen1177935
Lise Vinberg Smidth (DFS)6169936
Arne Møhler2163437
Bodil Aavad Jacobsen2152438
Troels Jørgensen1147239
Frank Andersen1128040
Winnie Rechenback Nielsen3127841
Bente Jessen2127742
Inge Astrup (DFS)1118043
Peter Michael Boesen2112944
Lene Thomsen (DFS)2109845
Teddy Ole Andreassen (DFS)1108846
Vagn Berg (DFS)1101747
John Gregers Hvidkjær1999148
Helga Fabricius Thomsen192949
Elisabeth Sofie Dahl190150
Bent Erik Christiansen183451
Jan Hedegaard Skov177352
Mikael Jensen174753
Margit Madsen274254
Kathrine Marie Schnell473955
Jørgen Larsen172856
Rikke Fjordbak Ravn165357
Bent Rønnenfelt264258
Billy Sørensen156459
Inge Kristensen (DIS)256060
Jørgen Harring Kristensen152861
Karen Grethe Hansen150862
Bente Pedersen (DFS)445963
Karen Christiane Hansen140764
Methea Christine Hedegaard136065
Inga Pedersen131366
Jytte Larsen131267
Lene Søby (DFS)128068
Hanne Elsebeth Gøtzsche123169
Kirsten Christiansen122470
Kirsten Visby (DFS)114071
Finn Bo Jørgensen (DFS)110772
Louise Ludvigsen18573
Inge Kristensen17874
Janne Søndergaard (DFS)16275
Sune Porse Carlsen15076
Dagmar Thorisdottir (DFS)11177

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 28/8-2019 af lolu@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger