KIP projektet





 

Donorhitliste for 2017

navnAntal materialerAntal personer
Ena Eiberg14207351
Lars Jørgen Helbo22189532
Verner Møller Jensen 6156383
Finn Løgager12123504
Else Mikkelsen5117045
Eric Lolk Christensen8108576
Lis Birgit Jensen1106127
Hans Nielsen189588
Søren Baumgarten1377239
Jens Karl Rasmussen11689810
Erik Rasmussen2585411
Erik Grønvall (DFS)10580212
Agnes Sitkeine Szira3573713
Karen Lis Andersen12559914
Gitte Jeanette Hansen (DFS)32557115
Santina Hergott (DFS)32550116
Grith Nørholk (DFS)3549617
Henrik Nielsen3499718
Anette Skoś Gulbæk9453519
Birthe Jensen2447020
Flemming Victor Andersen (DFS)3419721
Mogens Lorentzen Jensen6415522
Erling Fagerberg6414923
Randi Sørensen2413224
Kristian Lauritsen (DFS)14391025
Mogens Bruus Michaelsen3378126
Henry Ammitzbøll2375627
Stine Nørgaard Andersen5374428
Benny Skou Mortensen4365829
Elisabeth Marklund Mogensen3354930
Laila Baumann Rolsted Jensen (DIS)51346231
Ane Margrethe Willi Østerberg3327432
Niels Aage Christian Nørgaard7310533
Ulla Bager Møller2303434
Karen Grethe Hansen2298435
Karen-Marie Jørgensen1285736
Birthe Mylius Grønvold Kroman (DFS)5285437
Dorthe Skelbæk Jeppesen1283038
Erik Møller Svendsen2261239
Ove Pedersen1250940
Ole Mou Andersen (DFS)2239641
Poul F. Andersen1236942
Karl Pedersen6236943
Ann Stahnke3233744
Bodil Aavad Jacobsen1227045
Jens Rasmussen3222046
Hanne Pedersen3217847
Helle Enkelund (DFS)1217748
Inge Astrup (DFS)5204949
Erik Laursen (DIS)1199850
Linda Hansen (DFS)9199151
Hannah Aabech1189652
Gitte Samsøe-Jensen2186753
Bente Reimer Larsen1178454
Inge-Lise Trampedach1171455
Henning Kvist1165956
Henrik Andresen1165857
Flemming Kristiansen1165058
Henning Sylvan1131959
Susanne Andersen6124560
Sofie Dahm Lous3115961
Leif Mortensen (DFS)1114362
Kristen Stagstrup1113963
Henrik Bahne1110364
Lene Søby (DFS)18110065
Karsten Jensen1107166
Henrik Friberg Sørensen3101967
Hans Evald Sigvardsen184968
Torben Bredahl Nielsen (DIS)182869
Søren Jensen178370
Jørgen Harring Kristensen178071
Lone Birte Larsen (DIS)177472
Elisabeth Sofie Dahl176773
Poul Broe174974
Mogens Skov Kristensen173175
AGGSH (Jasmine Siemsen)261276
Dagmar Thorisdottir (DFS)159177
Torben Christiansen159178
Margit Madsen158879
Jytte Larsen154780
Inge Laustsen453381
Janne Søndergaard (DFS)852682
Charlotte Celinder Friis -Dastrup151483
AGGSH (Andrea Herrmann)144084
Randi Overgaard142385
Susanne Doering Jensen139086
Camilla Thomsen138587
Lene Thomsen (DFS)131188
Bent Rønnenfelt130689
Jette Sørensen (DIS)129290
Adam Jon Kronegh (SA-IB)119591
Kirsten Christiansen116692
Ute Boock (AGGSH)114893
Karenmargrete Dencker18394
Vivi Severin Mortensen17795
John Gregers Hvidkjær14796

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 24/4-2017 af nc@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger