KIP projektet





 

Donorhitliste for 2018

navnAntal materialerAntal personer
Lars Jørgen Helbo28384251
Flemming Victor Andersen (DFS)48235582
Verner Møller Jensen 14181863
Else Mikkelsen17161284
Jens Karl Rasmussen13139815
Niels Aage Christian Nørgaard17134066
Ena Eiberg8111237
Henrik Bahne3107648
DDD-indtastere1102529
Hans Nielsen81015810
Henry Ammitzbøll11878611
Bente Skov11873312
Randi Sørensen7789413
Mogens Lorentzen Jensen5744214
Karen Lis Andersen14697515
Kaj Ahlburg5649616
Nelle Søndermand4544417
Erling Fagerberg13514818
Erik Møller Svendsen5433019
Bende Njor (DSF)23355420
Eric Lolk Christensen3348721
Hanne Pedersen2330922
Susanne Andersen5307023
Ane Margrethe Willi Østerberg3306424
Kenneth Vejgaard Jørgensen1291925
Søren Baumgarten23291126
Hans Evald Sigvardsen8258527
Laila Baumann Rolsted Jensen (DIS)2257628
Henrik Nielsen1254229
Flemming Kristiansen3253330
Agnes Sitkeine Szira6238331
Elisabeth Elsborg3228032
Kirsten Marianne Nielsen1227233
Jonna Thybo Sørensen4221734
Vagn Beck Christensen3214035
Karen Grethe Hansen4207536
John Gregers Hvidkjær9207537
Mogens Bruus Michaelsen2202438
Jørgen Bue Lond3198739
Ib Normann Borum1194240
Camille og Niels L. Nielsen2194041
Leon Sønderskov (DFS)1190842
Nanna Floor Clausen1190543
Hannah Aabech2186944
Arne Hahn8169245
Jørgen Larsen1162546
Margit Madsen3151847
Anne-Mette Hvidbjerg (DFS)4151648
Keld Jensen1141049
Elisabeth Marklund Mogensen2136650
Winnie Rechenback Nielsen2123551
Tine Merle Madsen1118552
Kirsten Jørgensen1115553
Marianne Morsing (DIS)1103854
Bente Jessen1100255
Lise Marie Sørensen193756
Flemming Olsen (DIS)189457
Troels Jørgensen186858
Ann Stahnke183159
Bent Rønnenfelt381160
Kristen Stagstrup179761
Jørgen Harring Kristensen179462
Ida Frederiksen378363
Frank Andersen168364
Jette Sørensen (DIS)164965
Torben Christiansen158766
Mogens Skov Kristensen157767
Søren Jensen256668
Line Thorngaard155269
Benny Skou Mortensen154770
Methea Christine Hedegaard152871
Karl Pedersen346172
Jørgen Johannes Lauridsen136073
Ida Hansen (DFS)435874
Kirsten Christiansen234575
Lene Posselt129476
Hanne Elly Petersen (DIS)122977
Inga Pedersen122878
Teddy Ole Andreassen (DFS)219379
Charlotte Pedersen (DFS)118180
Ingelise Poulsen (DIS)16681
Lene Nielsen (DFS)13582
Ejner Stutemeyer12083
Lene Thomsen (DFS)11684
Birthe Mylius Grønvold Kroman (DFS)21285
Preben Lund (DIS)11186

KB = Kirkebog, KLTB = Kollektbog, MATR = Matrikel, MT = Matrikel, OE = Oeders Eftr., SKMT = Skattemandtal, TP = Tyendeprotokol

Revideret 22/5-2018 af bre@sa.dk   Se udviklingen af kirkebogsindtastninger